Mishkat Interactive Centre for Atomic & Renewable Energy is een centrum in de hoofdstad Riyadh waar wetenschappers elkaar ontmoeten. Het creëren van een sterke toekomst voor Saudi Arabië op het gebied van duurzame energie staat hierin centraal.
 
Als onderdeel van de 'stad' is een educatief centrum opgezet voor scholieren uit Saudi Arabië met collegelokalen en een grote tentoonstellingsruimte. MCW ontwikkelde samen met Kiss the Frog 25 interactieve exhibits, die de Arabische jeugd op een speelse en interactieve manier inzicht geven in alle mogelijke vormen van nieuwe energie.

De Museum & Heritage Award hebben we niet gewonnen, maar wel trots dat we in de finale stonden! Check: museumsandheritage.com